Laikas išbandyti Uoga Uoga!

 
Labai daug laiko praėjo nuo mano paskutinio įrašo, nors ir nuolatos prisimindavau ir norėdavau parašyti naują įrašą. Taip jau atsitiko, kad prieš pusantro mėnesio ruošiau naują įrašą apie kelionę į Vokietiją, tačiau pritrūkau motyvacijos pabaigti. Galbūt šį kartą pavyks iki galo pasidalinti savo mintimis?

Nusprendžiau šiek tiek įvesti ir įvairesnio turinio į šį tinklaraštį ir pradedu Uoga Uoga produktų apžvalga. Jei ir sakau, kad mano kūno, veido oda yra sausa, tai skalpo oda - tikrai ne. Galvą privalau trinkti gana dažnai, plaukai antrąją dieną niekada gražiai neatrodo. Anksčiau naudojau The Body Shop žaliosios arbatos liniją plaukams, bet pajutau, jog galvos oda alergizuojasi - niežti. Tuomet išbandžiau Macadamia kosmetiką (gana populiarią, tad nekeista), efektas patiko, bet vis ieškojau ko kito. Ir štai - išbandžiau visiškai natūralią kosmetiką - Uoga Uoga šampūną ir kondicionierių. Dabar šios priemonės jau beveik išnaudotos, tad drąsiai galiu vertinti, ar man patiko.

Uoga Uoga kosmetika mane traukė visuomet. Aš iš tų žmonių, kuriuos tiesiog pakeri mintis, jog tai yra natūralus produktas, o dar jei lietuviškas... Tai indikaciniai požymiai, kad produktą be jokių permąstymų įsigysiu. Išsirinkti, kokį šampūną iš Uoga Uoga pirksiu, nebuvo labai sunku. Mano galvos oda - riebi, o patys plaukai - pažeisti (nors dabar jau džiaugiuosi pakankamai sveikais, kai leidau sau be gailesčio juos nurėžti). Tad mano pasirinkimas tai ir atspindi: rinkausi atkuriamąjį plaukų balzamą pažeistiems plaukams ir atkuriamąjį šampūną riebiems ir normaliems plaukams.

Man visuomet malonus Uoga Uoga pristatymas - klientas maloniai nustebinamas asmenine atvirute ir gražiu įpakavimu. Uoga Uoga produktų įpakavimas taip pat labai gražus, o kompanija ir vis atnaujina net ir ne naujų produktų pakuotes (labai džiugu tai matyti). Produktų laukti irgi ilgai nereikia, patogus pristatymas paštomatu.

 

Uoga Uoga apie produktus:

Atkuriamasis šampūnas riebiems ir normaliems plaukams su hialurono rūgštimi, kviečių proteinais ir spanguolių ekstraktu. Pats laikas pamilti savo plaukus bei sustiprinti juos su „Uoga Uoga“ atstatomuoju šampūnu. Šis šampūnas praturtintas hidrolizuotais kviečių proteinais, kurie gali prasiskverbti giliai į plaukus, stiprinti juos iš vidaus ir padėti sumažinti neigiamą aplinkos poveikį plaukams. Tai patvirtina atliktų mokslinių tyrimų rezultatai. Hialurono rūgštis giliai drėkina, o prabangus arganų aliejus pamaitina galvos odą. Šampūnas taip pat praturtintas spanguolių ekstraktu, kuriame gausu vitaminų. Jokių sulfatų, agresyvių konservantų ar silikonų, sudėtyje - tik tau ir aplinkai draugiški ingredientai. 

Atkuriamasis plaukų balzamas pažeistiems plaukams su hialurono rūgštimi, kviečių proteinais ir spanguolių ekstraktu. Norint papildomai sustiprinti savo pažeistus plaukus, naudokite „Uoga Uoga“ atstatomąjį plaukų balzamą po kiekvieno plovimo. Šiame balzame gausu simondsijų ir arganų aliejų, kurie giliai maitina galvos odą, o hialurono rūgštis ją drėkina. Kokosų aliejus kartu su hidrolizuotais kviečių proteinais prasiskverbia į plauką ir stiprina jį iš vidaus. Veikdami kartu, visi šie ingredientai stiprina plaukus ir suteikia jiems sveiką žvilgesį.  

Iš pradžių nustebino gana skysta šampūno konsistencija - nebuvau prie to pratusi. Balzamo konsistencija pasirodė įprasta. Galbūt dėl to, kad šampūnas skystokas, rodosi, kad greičiau naudojasi (matyt, sunkiau pataupyti ir pasaugoti). Kvapas natūralus ir neerzinantis. Žinau, jog plaukams reikia laiko priprasti prie natūralių šampūnų, kadangi jie nėra tokie stiprūs ir tokie sausinantys odą kaip cheminės sudėties šampūnai. Anksčiau galėdavau džiaugtis dvi dienas plaukais ir jų plauti nereikėdavo, deja, bet su Uoga Uoga norėdama turėti švarią galvą turėčiau plauti kasdien. Tačiau to jokiu būdu nedarau. Tikiu, jog plaukams reikia laiko atsistatyti ir atprasti nuo cheminės šampūnų sudėties (nors Macadamia ir laikoma pakankamai natūralia kosmetika, ją naudojau itin trumpai). Vis dar svarstau, ar turėčiau įsigyti ir vėl Uoga Uoga šampūną bei balzamą, juk, manau, tik antras kartas parodytų, ar verta būtų ir ateityje naudoti šią liniją. Balzamas pasirodė išties šaunus - plaukai vis dar švelnūs ir žvilgantys.

O kokios jūsų patirtys su Uoga Uoga produktais?

Su meile,
Ieva

Pastaba: įrašas yra mano asmeninė nuomonė, už produktų apžvalgą mokėta nebuvo.

2 komentarai

Instagram

Ievos Adukevičiūtės tinklaraštis Theme by BD.